به زودی از طریق این لینک ثبت نام دومین دوره رویداد سالیانه بومیکس آغاز خواهد شد. در صورت علاقه مندی به اطلاع رسانی زمان دقیق ثبت نام ایمیل خود را وارد نمایید.

به منم اطلاع بده

گامی نو، طرحی نو، بومی نو

تعریف بومیکس

می توان از بومیکس به عنوان یک طرح جامع یاد کرد که ترکیبی از الگوهای روز کسب و کار در دنیاست، هدف از این تلفیق ارائه یک مدل کاراست و به همین دلیل بومیکس را میتوان پاسخگوی بخش عمده ای از نیاز دانشجویان و متخصصین حوزه بیوتکنولوژی در زمینه آغاز یک کسب و کار نوپا دانست.
خرسندیم به عنوان اولین مدل بومی شده بروز کسب و کار در زمینه بیوتکنولوژی در ایران همراه شما هستیم.انواع مدل همکاری با شتابدهنده بومیکس

در اولین دوره بومیکس در سال 1398 چه گذشت؟ بیشتر بخوانید

اولین فراخوان در خصوص شرکت در رویداد سالیانه بومیکس تحت عنوان همکاری در پروژه های شرکت لیوژن فارمد در تاریخ 1398/05/24 اعلام شد.
شتابدهنده بومیکس برگزاری این رویداد را با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران ،کمیته استارت آپ مرکز تحقیقات سیناژن ،دانشکده فناوری های نوین دانشگاه تهران، انجمن علمی بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، زیست فن، فحاد و مرکز تحقیقات و نوآوری مام به انجام رساند. تعداد 340 رزومه از رشته ها و گرایش های متفاوت رشته زیست شناسی، ارسال شد که تمامی این افراد برای حضور در رویداد 26 شهریور دعوت شدند. در نهایت 58 رزومه به تایید جهت شرکت در فاز صفر رسید و با پرداخت 450 هزار تومان و ثبت نام از طریق وبسایت در آبان سال 1398 عملا بومیکس با آغاز فعالیت رسمی پا به منصحه ظهور گذاشت.

صفر تا موفقیت اولین دوره بومیکس

ورق بزنید...

آلبوم تصاویر اولین رویداد سالیانه بومیکس 98 -99

تیم بومیکس
رامین فاضل
مدیرعامل شرکت لیوژن فارمد
مژگان فروتن
دبیر اجرایی بومیکس
مژگان فروتن
دبیر اجرایی بومیکس
رضا زعفریان
دکترای صنایع از دانشگاه صنعتی شریف
سعید کارگر
مدیر روابط عمومی بومیکس
امیر نیکوصفت
دکترای کارآفرینی
فیروزه طبیب زاده
دانشجوی دکترای کارآفرینی
سارا داریان
دانشجوی دکترای کارآفرینی