احوالپرسی
سلام ، به سرویس ژورنال کلاب بومیکس خوش آمدید
اینجا چه خبره ؟
ما اینجا هدفمون اینه در حوزه کسب و کار هر هفته دوشنبه ساعت 9 یک مقاله جدید منتشر کنیم. در درجه اول سعی میکنیم تا جایی که امکان داره از فضای خشک حاکم بر چنین مقالاتی فرار کنیم و در درجه دوم آنچه مینویسیم را موشکلافی کنیم و با کارشناسان هر هفته به بحث بگذاریم تا خواننده مقاله و البته خود ما به یک نتیجه ملموس برسیم یا حداقل برای رسیدن به آن همه توان خود را به کار گرفته باشیم. همان طور هم که اشاره کردیم هر اپیزود این ژورنال کلاب هر هفته دوشنبه ها ساعت 9 صبح منتشر و در وبسایت بارگزاری میشود اپیزود ها درون مایه یک مقاله را دارند اما با این حال یک ساختار ثابت در هر هفته نداریم ممکن است بحثی را از تحلیل به نظر سنجی عمومی میان مخاطبان بکشیم یا دست به مصاحبه و گفتگو ببریم و یا پا را از قالب متداول فراتر گذاشته و اپیزود هایی را به صورت ویدئو و یا پادکست منتشر کنیم . خوشحال میشویم ما را دنبال کنید.
ایده پرداز
علی قادری سهی به کار برنامه نویس در حوزه وب و هوش مصنوعی مشغول است او مدیر ایده پردازی در شتابدهنده بومیکس است و قرار است هر هفته 2شنبه ساعت 9صبح یک مقاله با کمک کارشناسان برنامه در سرویس ژورنال کلاب بومیکس منتشر کند. هدف این سرویس آن طور که خود او گفته "تهیه یک پیاله آش است. آشی که مزه اش به ذائقه دست اندرکاران کسب و کار نوپا بیاید. "

باید عجله کرد، زمان میگذرد هر جا که هستید دست به کار شوید این آش های شفابخش نباید نوش داروی بعد از مرگ سهراب شوند. امیدواریم کاری که اینجا می کنیم گره از مشکلی هر چند کوچک را برایتان بگشاید.
کارشناسان برنامه
در هر هفته سه کارشناس عزیز ما را در بحث ها همراهی خواهند کرد که در زیر به صورت مختصر آنها را معرفی میکنیم:

آلفردو : او در دوران تحصیل و زندگی فردی باهوش بوده که مبتکرانه روش حل مسائل را می یافته هرچند پیدا کردن روش حل برخی مسائل تجربه های سیاه و سفیدی را برای او رقم زده که گاهی به کمکش می آیند و گاه محدودش میکنند.
ماتیاس : یک شخصیت با انگیزه و زحمت کش دارد و معدل 20 خودش را از اول ابتدایی تا همین نزدیک های دیپلم حفظ کرده و دانش او محدود به چیزهایی است که از کتاب های درسی اش فرا گرفته است.
کریم : ملیت او براستی مشخص نیست اما ظاهرا در کشوری چهارفصل دیده به جهان گشوده است . کریم کاملا تحت تاثیر فرهنگ و اجتماع حاکم بر کشور قرار گرفته و هم اکنون نیز چندین مدرک معتبر دانشگاهی دریافت کرده است.
یه چیزی بگو !
ارسال
برای منم بفرس
عضویت
فعلن خدافظ
بزرگترین افتخار ما حضور شماست، قدردان شما هستیم.
بازگشت به خانه