به زودی از طریق این لینک ثبت نام دومین دوره رویداد سالیانه بومیکس آغاز خواهد شد. در صورت علاقه مندی به اطلاع رسانی زمان دقیق ثبت نام ایمیل خود را وارد نمایید.

به منم اطلاع بده
علی قادری سهی ایده پرداز وبسایت بومیکس در رونمایی از سامانه جدید : طراحی جدید پورتال بومیکس منطبق بر شعار این شتاب دهنده ست.
علی قادری سهی در گفتگو با واحد خبر بومیکس ضمن اعلام این خبر به تشریح پورتال جدید پرداخت. او موضوع را اینگونه شرح داد : با توجه به نام بومیکس و هدف آن یعنی بومی سازی پروژه های حوزه بیوتکنولوژی و علوم مهندسی مرتبط در ایران نگرش بومی سازی در نطفه این شتاب دهنده وجود دارد و هم اکنون نه تنها به یک شعار بلکه به یک رویه تبدیل شده است که در درجه اول در همه ارکان ساختار خود به آن عمل میشود و این موضوع در حوزه برنامه نویسی تحت وب آن نیز سرلوحه تیم فنی قرار گرفته است.

” سامانه پایش برخط پروژه در پورتال بومیکس برای بازیگران اصلی سرمایه گذاری در کسب و کار نوپا یک بسته کارآمد و جذاب بوده که طراحی و پیاده سازی آن توسط توسعه دهندگان بومی برای اولین بار در ایران و در شتابدهنده بومیکس در حال انجام است “ علی قادری سهی

علی قادری سهی - مدیر ایده پردازی شتابدهنده بومیکس
قادری سهی در ادامه و در بخش معرفی فنی پورتال بومیکس نیز گفت : علاوه بر ارتباط موثر مخاطبان در سامانه آنلاین بومیکس و تسهیل امکانات دسترسی در بستر آنلاین با گسترش تیم های فناور در بومیکس و جذابیت بالا برای سرمایه گذاران در حوزه بیوتکنولوژی پورتال بومیکس مجهز به سامانه پایش برخط طرح ها پیش از سرمایه گذاری و هم پس از سرمایه گذاری میشود. وی با بیان اینکه ارائه سرویس کلید های اختصاصی به صورت ای پی آی به مجموعه های سرمایه گذاری علاوه بر شفاف سازی در پیشرفت پروژه با ارائه دقیق و بروز اطلاعات، جذب سرمایه گذاری در طرح های نوآورانه را متحول خواهد ساخت.
واحد خبر بومیکس - 1399/08/07